Cornelis Witters - Spin in web

Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Witters - Spin in web kopen? Bied vanaf 75!
  • Cornelis Witters (1899-1981)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Mozaiek
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Afmetingen 42 x 83 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 5 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Mozaïek met reliëf
Jaartal geschat
Gewicht circa 5 kg

Cornelis Willebrordus Josephus (Cees) Witters (Den Haag, 27 april 1899 – Rotterdam, 15 november 1981) was een veelzijdig Nederlands kunstenaar, bekend om zijn stillevens, portretten en fantasievoorstellingen. Naast schilder was hij ook actief als kunstnijveraar en hield hij zich bezig met mozaïeken.
ConditieRedelijk
Het mozaïek is onbeschadigd, de lijst ziet er gebruikt uit.

Cornelis Witters (1899-1981)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Poox
Lid sinds 2020
2 verkochte items
Alle items (1)
83
42
6