Corry Ammerlaan - Groei - Verkocht

Corry Ammerlaan - Groei kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Groei kopen? Bied vanaf 28!Corry Ammerlaan - Groei kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  Couragefemme
FA. (2)

Lid sinds 2019
59 verkochte items
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen10 cm x 9 cm (h x b)
Gewicht116 gram
GemerktOngesigneerd
Nieuw in doos Corry Ammerlaan sculptuur

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(2)
Geplaatst door  Couragefemme
FA. (2)

Lid sinds 2019
59 verkochte items
9 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-06-2020 om 10:04
Eindtijd:04-07-2020 om 10:23
BasVerhaeren
04 jul. / 08:30
€ 28