Corry Ammerlaan - Kandelaars - Verkocht

Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!Corry Ammerlaan - Kandelaars kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  juud64
FA. (2)

Lid sinds 2017
37 verkochte items
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen10 cm x 10 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Een fraaie set kandelaars van keramiek uitgegeven door Artihove naar ontwerp van  Corry Ammerlaan- van Niekerk.
De kandelaars zitten in de originele verpakking van Artihove welke enigszins beschadigd is( zie foto).

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  juud64
FA. (2)

Lid sinds 2017
37 verkochte items
10 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 11:11
Eindtijd:13-12-2020 om 19:06
Egosalutem
02 dec. / 23:26
€ 15