Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam - Verkocht

Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur / Wijnfles houder - Zeldzaam kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2000
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 8 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai sculptuur/ Wijnfles houder van de bekende kunstenares Corry Ammerlaan
Het betreft een zeldzaam exemplaar dat niet meer verkrijgbaar is in de vrije verkoop
Hoogte: 8 cm
Lengte: 28 cm
Gewicht: 1855 gram
Materiaal: Alloy
Het sculptuur verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Goed, met zeer kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50