Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ - Verkocht

Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ AANDACHT VOOR ELKAAR “ kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2000
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 7 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en symbolisch sculptuur van twee mensfiguren samen zittend op een bankje in een goed gesprek met een arm om elkaar heen.
Kunstenares: Corry Ammerlaan
Titel “ Aandacht voor elkaar “
Afmetingen: 8 x 4 cm
Materiaal: Alloy op fraaie zwart marmeren sokkel.
Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 17,50