Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ - Verkocht

Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Daar zit muziek in ! “ kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Waterman01
FA. (5)

Lid sinds 2019
291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
Jaartal2000
TechniekVerbronsd
Afmetingen20 cm x 5 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig muzikaal sculptuur van een G-sleutel met daarin verwerkt twee mensfiguren.
Titel “ Daar zit muziek in ! “
Kunstenares: Corry Ammerlaan
Hoogte : 20 cm
Materiaal: verbronsd metaal op marmeren sokkel
Het sculptuur verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 01:23
Eindtijd:02-05-2020 om 22:43
Biedingen (4)
fee
02 mei / 22:13
€ 60
marc1971
01 mei / 12:46
€ 50
fee
30 apr. / 16:03
€ 45
marc1971
30 apr. / 14:22
€ 40