Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Jordaan
Liesbeth Peeters - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Curiosa |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
Gewicht | 9000 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
netjes | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.