Prachtige tekening van de Nederlandse kubstenaar DADARA (Daniël Rozenberg) Het werk is ingelijst in een zwarte kader en meet 43 x 53 cm. Dit is een u uniek werk van DADARA. Het werk is met de hand de hand gesigneerd.
In goede staat, kleine kreukjes in het papier. (Zie foto’s)
Goed
Kreukje in het papier.
Goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00