Dalia Riesel

Dit item heeft nog geen afbeeldingen.

Dalia Riesel

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Dalia Riesel
TypeBeeld / Object

een prachtig brons van Dalia Riesel - 45 c x 84 cm, gesigneerd en oplage1/7

Dalia Riesel

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Starttijd:08-06-2013 om 21:19
Eindtijd:15-06-2013 om 21:19
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNederland