Damien Hirst - Gesigneerde LP-hoes, The Hours album - Ingelijst - Verkocht

Damien Hirst - Gesigneerde LP-hoes, The Hours album - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Damien Hirst - Gesigneerde LP-hoes, The Hours album - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - Gesigneerde LP-hoes, The Hours album - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - Gesigneerde LP-hoes, The Hours album - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (603)
  • Damien Hirst (1965)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2008
TechniekMultimedia
Afmetingen49.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Album van The Hours, met een door Damien Hirst ontworpen en gesigneerde LP-hoes. De hoes is ook door alle bandleden gesigneerd.

De LP en de hoes zijn ingelijst, dit is indien gewenst makkelijk te demonteren zonder de hoes en de LP te beschadigen.

ZZLP

Lichte gebruikssporen aan de hoes. Meerdere krasjes in het plexiglas.

Damien Hirst (1965)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
49 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-04-2020 om 12:55
Eindtijd:03-05-2020 om 21:01
Biedingen (31)
EvdM
03 mei / 20:53
€ 350
DutchHeritageArts
03 mei / 20:53
€ 345
EvdM
03 mei / 20:52
€ 325
DutchHeritageArts
03 mei / 20:50
€ 305
EvdM
03 mei / 20:50
€ 285
DutchHeritageArts
03 mei / 20:44
€ 265
Jurgenv1
03 mei / 20:30
€ 245
ArtAtelier
03 mei / 20:30
€ 225
Jurgenv1
03 mei / 20:30
€ 206
ArtAtelier
03 mei / 20:30
€ 196
Jurgenv1
03 mei / 20:30
€ 186
ArtAtelier
26 apr. / 23:32
€ 176
Jurgenv1
26 apr. / 22:54
€ 166
ArtAtelier
26 apr. / 22:54
€ 165
ArtAtelier
26 apr. / 22:54
€ 156
Jurgenv1
26 apr. / 22:54
€ 146
ArtAtelier
26 apr. / 21:48
€ 136
Brito
26 apr. / 21:47
€ 126
ArtAtelier
26 apr. / 21:47
€ 125
Brito
24 apr. / 15:57
€ 72
kunstige
24 apr. / 15:57
€ 62
kunstige
24 apr. / 12:33
€ 61
Bombazijn
24 apr. / 12:32
€ 51
kunstige
24 apr. / 12:32
€ 50
Bombazijn
22 apr. / 01:21
€ 45
nelleke1958
22 apr. / 01:21
€ 40
nelleke1958
20 apr. / 21:03
€ 15
Johannes56
20 apr. / 21:03
€ 10
nelleke1958
20 apr. / 21:03
€ 5
Johannes56
20 apr. / 21:03
€ 3
nelleke1958
20 apr. / 13:26
€ 1