Daniel Tavenier - Vis met zeewier - Verkocht

Daniel Tavenier - Vis met zeewier kopen? Bied vanaf 1!
Daniel Tavenier - Vis met zeewier kopen? Bied vanaf 1!Daniel Tavenier - Vis met zeewier kopen? Bied vanaf 1!
  • Daniel Tavenier (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
DragerChine collé
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Fraai werk van Tavenier in goede staat.  Het werk is door de kunstenaar opgeplakt op zwaar papier.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Daniel Tavenier (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
46 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 14:01
Eindtijd:04-10-2022 om 21:24
paradijsje
27 sep. / 14:09
€ 1