Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 12.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Nieuwe tekening, van eerste hand. Titel: 'Waiting' Acryl en potlood op canson montval papier. 18 x 12,5 cm. 2021. Uniek werk van Danielle Lemaire. | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 10-4-2021 om 19:06 |
Eindtijd | 5-9-2021 om 19:59 |