David Belien - Unicum glasobject

David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!
David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!David Belien - Unicum glasobject kopen? Bied vanaf 450!
  • David Belien (1976)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2018
Stijl Dutch Design
Afmetingen 15 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Unicum glaskunst object van glaskunstenaar David Belien uit het jaar 2018.

Is gesigneerd.
Een aantal zeer kleine luchtbelletjes & ingeblazen vuiltjes aan de binnenzijde, en onderop schuifkrassen. Desalniettemin een prachtig gesigneerd glasobject in uitstekende staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stroe (gld), Nederland