Een 'pauwenstaartbord' van plateelbakkerij De Klaauw. periode 1763 tot 1806. Het bord heeft de gebruikelijke rand schilfering, maar is vrij van barsten en restauraties. De decoratie bestaat uit een vaas met korenaren en veldbloemen omgeven door een rand van gestileerde vlinderfiguren, krulmotieven en zonnebloem motieven. Rondom een gele rand. Het bord heeft een diameter van 23 cm, de stand -ring is ingekerfd, met een metalen ophangsysteem. Conditie: bord heeft schade en is wat bijgewerkt ( zie foto's)
Beschadigd
Het bord heeft een beschadiging en is enigszins bijgewerkt ( zie foto's)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland
koeriersdienst