FA. (1)

De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927

De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!De Sphinx - Jugendstil NOF Calvé aardewerk uit 1927 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loekbogaarts
FA. (1)

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • De Sphinx (1899)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1927
StijlJugendstil
Afmetingen15 cm x 32 cm x 23 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GemerktOngesigneerd
Pakket met:
- Platte schotel (met grote scheur in het midden en vlekken)
- Ronde schotel (met kleine scheur en een sticker)
- Kom (kleine scheur en vlekken)

Ontworpen in opdracht van de NOF Calvé en vervaardigd door aardewerkfabriek De Sphinx in Maastricht.

ConditieBeschadigd

Scheurtjes in het keramiek en wat vlekken.

Starttijd:06-06-2020 om 13:33
Eindtijd:14-06-2020 om 19:10
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSpijkenisse, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland