Death NYC, "$ MONROE TATOO R", origineel street-art op echt dollarbiljet - Verkocht

Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!Death NYC, "$ MONROE TATOO R",  origineel street-art op echt dollarbiljet kopen? Bied vanaf 100!
  • DEATH NYC
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Van de New Yorkse kunstenares bekend onder de naam Death NYC, deze originele en unieke gemengde techniek op een echt 1 dollar biljet. Unica!
Gesigneerd en gedateerd, en voorzien van COA en sticker/blindstempel.
Afmeting 6,6/15.6 cm.
In nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

DEATH NYC

Geplaatst door  Goldner
187 verkochte items