Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd - Verkocht

Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • DEATH NYC

DEATH NYC

DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York. DEATH kiest er voor om haar identiteit anoniem te houden, ze gelooft dat het haar meer vrijheid geeft om te blijven werken op straat. Ze begon te schilderen op muren en vloeren van de populaire winkels in Soho en Chelsea gebied van New York . DEATH NYC kunstwerken zijn inmiddels te zien in galeries en straten over de hele wereld.

Vier originele werken op originele dollar biljetten In Plastic casing
Techniek: mixed media: sjabloon/verf en sticker op dollar biljet
Gesigneerd gedateerd met stift door de kunstenaar op de achterzijde
Voorzien van gesigneerd COA en sticker/blindstempel

1. "Mao $1"

2. "MOUSE $1"

3. "GIRL $2"

4. "ANGRY $1"

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 340,00
Starttijd:25-11-2014 om 16:36
Eindtijd:02-12-2014 om 16:36
Biedingen (36)
perso92
02 dec. / 15:42
€ 340
janb761
02 dec. / 15:42
€ 320
janb761
02 dec. / 14:33
€ 290
rokeema
02 dec. / 14:27
€ 270
perso92
02 dec. / 14:27
€ 250
rokeema
02 dec. / 14:27
€ 240
perso92
02 dec. / 14:26
€ 220
rokeema
02 dec. / 14:26
€ 200
perso92
02 dec. / 14:26
€ 190
rokeema
02 dec. / 14:26
€ 180
perso92
02 dec. / 13:19
€ 170
janb761
02 dec. / 12:18
€ 160
perso92
02 dec. / 12:18
€ 150
janb761
02 dec. / 12:18
€ 150
perso92
02 dec. / 12:17
€ 140
janb761
02 dec. / 12:17
€ 130
perso92
02 dec. / 11:45
€ 110
janb761
02 dec. / 11:45
€ 100
janb761
02 dec. / 10:33
€ 90
rokeema
02 dec. / 10:06
€ 85
perso92
01 dec. / 22:05
€ 80
rokeema
01 dec. / 21:44
€ 75
perso92
30 nov. / 16:35
€ 70
maikw
26 nov. / 20:47
€ 65
14332
26 nov. / 20:47
€ 60
maikw
26 nov. / 06:28
€ 45
7500
26 nov. / 03:34
€ 40
maikw
26 nov. / 03:33
€ 35
7500
26 nov. / 03:33
€ 30
maikw
26 nov. / 01:14
€ 25
eliascollectie
26 nov. / 01:14
€ 20
eliascollectie
25 nov. / 21:06
€ 12
Kunstvos
25 nov. / 21:06
€ 10
eliascollectie
25 nov. / 21:06
€ 10
Kunstvos
25 nov. / 20:16
€ 3
ArtandDesignonline
25 nov. / 18:12
€ 1