Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd - Verkocht

Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Death NYC -Vier originele "street-art" dollar biljetten - 2013,gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • DEATH NYC
Type kunstwerkSchilderij

DEATH NYC

DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York. DEATH kiest er voor om haar identiteit anoniem te houden, ze gelooft dat het haar meer vrijheid geeft om te blijven werken op straat. Ze begon te schilderen op muren en vloeren van de populaire winkels in Soho en Chelsea gebied van New York . DEATH NYC kunstwerken zijn inmiddels te zien in galeries en straten over de hele wereld.

Vier originele werken op originele dollar biljetten In Plastic casing
Techniek: mixed media: sjabloon/verf en sticker op dollar biljet
Gesigneerd gedateerd met stift door de kunstenaar op de achterzijde
Voorzien van gesigneerd COA en sticker/blindstempel

1. "Mao $1"

2. "MOUSE $1"

3. "GIRL $2"

4. "ANGRY $1"

DEATH NYC

Starttijd25-11-2014 om 16:36
Eindtijd2-12-2014 om 16:36
Biedingen (36)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken