Denny Jacobs - Naakt

Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!
Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!Denny Jacobs - Naakt kopen? Bied vanaf 150!
  • Denny Jacobs (1945)
Jaartal2010
TechniekAcryl
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk schilderij van Denny Jacobs met als extra een naakt-schilderij op de achterzijde. Schilderij verkeer in goede staat met wat  kleine oneffenheden aan de randen welke bij inlijsting wegvallen.

Ik verklaar dat het schilderij in goede staat verkeerd zoals eerder omschreven.

Denny Jacobs (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  pep1959
FA. (1 )

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
90 cm
Starttijd:10-08-2022 om 01:29
Eindtijd:24-08-2022 om 21:00
Openingsbod € 150
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland