Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) - Verkocht

Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!Desmond Morris - Gouache, The Applicant (inclusief Catalogue Raisonné door Silvano Levy) kopen? Bied vanaf 1!
  • Desmond Morris (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2001
TechniekGouache
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Unieke gouache van de veelzijdige Desmond Morris!

Desmond John Morris (1928) is een Engelse zoöloog, gedragsbioloog, auteur en kunstenaar.

Morris staat bekend om vele wetenschappelijke publicaties over met name gedrag bij mensen en dieren. Tijdens zijn studie aan de universiteit van Birmingham begon hij met het tekenen van organismen onder de microscoop. Dat resulteerde in bizarre, verzonnen en irrationele wezens, mede geïnspireerd op het werk van surrealisten Yves Tanguy en Joan Miró. Nog altijd vormen deze wezens de kern van zijn beeldtaal. Zijn werken werden in verschillende museale tentoonstellingen over het Surrealisme opgenomen.

Dit item betreft een mooie tekening op groen papier getiteld The Applicant, linksonder en verso gesigneerd. Het werk is onderdeel van een gelimiteerde editie van een overzichtscatalogus van zijn werk, samengesteld door Silvano Levy (Desmond Morris, Analytical catalogue Raisonné, 1944-2000).

De catalogus betreft 1 van de 5 'author's copies'. De catalogus is gesigneerd door auteur en kunstenaars in het colofon. Ieder exemplaar van deze bijzondere en gelimiteerde editie komt met een originele tekening van Desmond Morris.

Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. (Dit geldt niet voor kunst van kunstenaars die langer dan 70 jaar geleden zijn overleden).  Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Binnen Nederland € 11,49
Naar België € 23,49
Naar Duitsland € 23,49
Europese Unie € 23,49

Desmond Morris (1928)

Brits Brits

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
21 cm
27 cm

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd27-11-2023 om 9:12
Eindtijd3-12-2023 om 20:52
Biedingen (15)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken