14k gouden herenring met onyx en briljant geslepen diamant - rm 20 (63)
Francisco Larez - ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Rob Scholte - Zeefdruk: Copyright
Jeroen Hermkens - Rila Monastery
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Mooi werk | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland |
Objectlocatie | Eemnes, Nederland |
Starttijd | 28-5-2021 om 20:50 |
Eindtijd | 20-11-2021 om 14:13 |