Dick van Arkel - zonder titel - Verkocht

Dick van Arkel - zonder titel  kopen? Bied vanaf 20!
Fotografie

  • Dick van Arkel (1950)
Type kunstwerk Fotografie
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
foto van tentoonstellingsensemble bestaande uit boomstammen en op plaatmateriaal geprinte zelfportret foto's. Geplakt op dun zilverkleurig karton van 21 x 21 cm.
lichte gebruikssporen aan de randen van het onderliggende blad
Binnen Nederland € 10,00

Dick van Arkel (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  colfb
131 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
20 cm
20 cm