Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd.
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.
Type | Fotografie |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Kirchheim unter Teck, Duitsland |
Starttijd | 19-3-2004 om 18:33 |
Eindtijd | 26-3-2004 om 17:36 |