Dieter Eckert - Meine kleine Stadt

Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!
Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!
  • Dieter Eckert (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 122
Kleurenets getiteld "Meiner kleine Stadt" van Dieter Eckert, gesigneerd rechtsonder en genummerd 65/122. Verkeert in zeer goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland
Binnen Nederland € 5,95
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Dieter Eckert (1942)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Ryklav
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
43 cm
53 cm
25 cm
30 cm