Dirk Beintema - Harlingen

Dirk Beintema - Harlingen kopen? Bied vanaf 999!
Dirk Beintema - Harlingen kopen? Bied vanaf 999!Dirk Beintema - Harlingen kopen? Bied vanaf 999!Dirk Beintema - Harlingen kopen? Bied vanaf 999!Dirk Beintema - Harlingen kopen? Bied vanaf 999!
  • Dirk Beintema (1948)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 78 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk werk van de kunstenaar Dirk Beintema.
De haven van Harlingen….

Dirk Beintema (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Skylge

Lid sinds 2017
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
86 cm
71.5 cm
78 cm
63 cm
Starttijd:25-01-2023 om 15:44
Eindtijd:31-01-2023 om 20:51
Openingsbod € 999
ObjectlocatieLeeuwarden,  Nederland