Dirk van Dien - Afrikaans tableau

Dirk van Dien - Afrikaans tableau kopen? Bied vanaf 500!
  • Dirk van Dien (1948)
Jaartal2019
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Incl. lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een olieverf schilderij geïnspireerd op Afrikaanse vormgeving,met maskerachtige figuren.

X

Dirk van Dien (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MeesterSchilder-1948

Lid sinds 2020
0 verkochte items
40 cm
50 cm
30 cm
40 cm
Starttijd16-4-2020 om 14:23
Eindtijd30-4-2020 om 21:13
Openingsbod € 500
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland