Ditte Brouwers - rivier gezicht

Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!
Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!
  • Ditte Brouwers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2010
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Ditte Brouwers is schilder en woont en werkt in Amsterdam.

website: wwwdittebrouwers.com
Instagram: brouwersditte
Binnen Nederland € 8,70

Ditte Brouwers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  art5050
Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items (1)
32 cm
27 cm
30 cm
25 cm