Don Satijn - Small Harmonie field - Verkocht

Don Satijn - Small Harmonie field kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Don Satijn - Small Harmonie field kopen? Bied vanaf 195!Don Satijn - Small Harmonie field kopen? Bied vanaf 195!Don Satijn - Small Harmonie field kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Don Satijn (1953)
TypeBeeld / Object
Jaartal2019
TechniekHout
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
Afmetingen4 cm x 11 cm x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunica

Zeer fraai uitgevoerd harmonisch veld van de Rotterdamse kunstenaar Don Satijn die geweldig aan de wegtimmert met zijn geometrische oeuvre. Don Satijn verstopt middels coderingen boodschappen en getallenreeksen in zijn beeldende werk.
U mag het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorinchem.
U kunt het werk laten opslaan en na de corona-crisis bij ons ophalen, het toegestuurd krijgen via aangetekende post of met inachtneming van de anderhalve meter regel het werk komen ophalen in de galerie.

Don Satijn (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
11
4
11
Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 11:49
Eindtijd:04-05-2020 om 22:06
Petz
04 mei / 21:57
€ 195