Dorry van de Winkel - Pioenen - Verkocht

Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!Dorry van de Winkel - Pioenen kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  lisz

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Dorry van de Winkel (1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen118 cm x 90 cm (h x b)
Lijst120 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Dorry van de Winkel, gekocht in 2016 bij Museum Mohlmann

Dorry van de Winkel (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lisz

Lid sinds 2022
1 verkochte items
92 cm
120 cm
90 cm
118 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 11:16
Eindtijd:22-06-2022 om 21:56
PeterAnne
21 jun. / 21:04
€ 300