| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek: Olieverf op doek
Jaar: 1930-1939
Staat: In goede staat
Titel van kunstwerk: Stilleven met goudreinetten
Handtekening: Gesigneerd
Kunstenaar:Dré van den Langenbergh (1903-1976)
Totale afmetingen (in cm): 35 x 45 cm. Zichtmaat afbeelding (in cm): 25 x 35 cm
Dré van den Langenbergh (1903-1976), had de Belgische nationaliteit maar is geboren en gestorven in Deurne (Noord Brabant).
Olieverf op doek, deels met paletmes opgezet.
Signatuur: linksonder.
Van Van den Langenbergh zijn vele opbrengsten te vinden bij Artprice en staat vermeld bij RKD en in Piron.
ZZEEU
| Transport | |
| Garantie | |