Dré Van den Langenbergh - Dré van den Langenbergh /olieverf op doek / Stilleven met goudreinetten - Verkocht

Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!

Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!Dré van den Langenbergh /olieverf op doek /  Stilleven met goudreinetten kopen? Bied vanaf 85!
  • Dré Van den Langenbergh (1903-1976)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Techniek: Olieverf op doek

Jaar: 1930-1939

Staat: In goede staat

Titel van kunstwerk: Stilleven met goudreinetten

Handtekening: Gesigneerd

Kunstenaar:Dré van den Langenbergh (1903-1976)

Totale afmetingen (in cm): 35 x 45 cm. Zichtmaat afbeelding (in cm): 25 x 35 cm

Dré van den Langenbergh (1903-1976), had de Belgische nationaliteit maar is geboren en gestorven in Deurne (Noord Brabant).
Olieverf op doek, deels met paletmes opgezet.
Signatuur: linksonder.

Van Van den Langenbergh zijn vele opbrengsten te vinden bij Artprice en staat vermeld bij RKD en in Piron.

ZZEEU

Dré Van den Langenbergh (1903-1976)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  KunstkamerSneek
722 verkochte items
Alle items (7)