Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |