Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur - Verkocht

Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!Ed Meissenberg - gesigneerd unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ed Meissenberg (1951)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlDutch Design
Afmetingen28 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Unica vaas van steengoed met oa stroomglazuur
Keramist: Ed Meissenberg 1951,  Heerlen
Kleuren: grijs/blauw/paars/lila
Afmeting: Hoogte 28 cm
Diameter onder: ca 14 cm.

Signatuur: ingekrast onderzijde  EM
Jaar:  99 ( zie merktekens onderzijde)
Conditie: prachtige staat

Prachtige staat en bijzondere heldere kleuren en glazuren

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 07:05
Eindtijd:23-12-2020 om 13:34
cathSC
23 dec. / 09:33
€ 95