Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer

Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!
Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!
  • Edwin Janssen (1961)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1986
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Edwin Janssen
Zeefdruk en dia.
Dia in kartonnen certificaat.
genummerd en gesigneerd met potlood
Oplage; 50 exmplaren
Uitgever; Bebert, Rotterdam.
De dia is bedoeld om op de muur te projecteren

Jenny Holzer
Twee Offsetlithos uit de editie Protect me from what I want
28 x 32 cm per stuk
niet gesigneerd als bedoeld door Jenny Holzer
Binnen Nederland € 11,00

Edwin Janssen (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Renee
2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
32 cm
25 cm
Starttijd19-3-2024 om 13:35
Eindtijd25-3-2024 om 19:24
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland