Renee
  5. Renee

Renee

Lid sinds 2011 / Rotterdam, Nederland

7 aangeboden items / 2963 verkochte items

Robert Longo - Three Strikes You Are Out kopen? Bied vanaf 500!
Robert Longo (1953) Amerikaans Three Strikes You Are Out
TechniekAluminium
Afmetingen25 x 59 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Richard Artschwager - Faces kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans Faces
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Ik heb zin om te denken
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1
Edwin Janssen - Carpunt kopen? Bied vanaf 50!
Edwin Janssen (1961) Nederlands Carpunt
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Various Artists Books - Anime Figures kopen? Bied vanaf 1!
Various Artists Books Anime Figures
TechniekSoftcover
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
€ 1
Rob Scholte - Echte meesters signeren hun werk altijd kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte (1958) Nederlands Echte meesters signeren hun werk altijd
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 100
Christiaan Bastiaans - 1259 AD kopen? Bied vanaf 85!
Christiaan Bastiaans (1951) Nederlands 1259 AD
Afmetingen28 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
€ 85