Elena Polyakova - Elena Polyakova - Evening in Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - Elena Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Elena Polyakova - Elena Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Elena Polyakova - Elena Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Elena Polyakova - Elena Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 45 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek-acrylverf over giclee op doek.
Elena Polyakova-Elva maakt schilderijen die rijk zijn aan energie en vitale sensualiteit. Elena werkt met een messchildertechniek en borstelt ook, waardoor ze deze explosieve beelden kan maken. Het werk laat een volledige bewegingsvrijheid toe en de resulterende kunst is expressief en uniek.
De kunstenaar toont een voorliefde voor schitterende, dynamische schilderijen die een invloed van de sfeer en de intensiteit van de kleuren die zo kenmerkend zijn voor zijn beeld, laten zien. Elena leeft voor kleuren. Certificaat van echtheid zit erbij.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

PoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
50 cm
40 cm
45 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 11:14
Eindtijd:30-08-2020 om 20:55
Remhamers
30 aug. / 20:37
€ 125