Elena Polyakova - Samen in Amsterdam

Elena Polyakova - Samen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000
Elena Polyakova - Samen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Samen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Samen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Sever

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2021
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mixed media op papier, ingelijst

Goed

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Sever

Lid sinds 2020
4 verkochte items
50 cm
40 cm
47 cm
33 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-07-2021 om 10:19
Eindtijd:23-07-2021 om 15:15

Biedingen (1):

occipita
21 jul. / 23:06
€ 60