Eleonora Stol - Close to you/vicino a te/ dichtbij jou

Eleonora Stol - Close to you/vicino a te/ dichtbij jou kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 874,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Karenvandebunt

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Eleonora Stol (1946)
Jaartal2013
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen140 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot doek te koop aangeboden uit de mooie collectie 'Dichtbij'van Eleonora Stol van de periode
2009-2013

Dit item is verkocht voor 874,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2020 om 15:36
Eindtijd:27-01-2020 om 12:57

Biedingen (1):

gdeleeuw
25 jan. / 20:52
€ 760