Els Devrieze - Wervelede dreiging - Verkocht

Els Devrieze - Wervelede dreiging kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

  • Els Devrieze (1986)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2023
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Op dit intense A5-formaat zeegezicht doemt een buitengewoon schouwspel op. Een geelroze lucht straalt een dreigende sfeer uit, terwijl een indrukwekkende blauwe trechter zich naar beneden slingert als een tyfoon. De zee lijkt te huiveren onder de naderende kracht, haar oppervlak gehuld in een waas van dreiging. In dit aquarel wordt de kracht van de natuur gevangen, een adembenemend samenspel van kleuren dat zowel angstaanjagend als hypnotiserend is. Voor degenen die houden van de dynamiek en onvoorspelbaarheid van de natuurkrachten aan de kust.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Niel, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50

Els Devrieze (1986)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  ArtED
Lid sinds 2023
29 verkochte items
Alle items (0)
21 cm
15 cm