Emiel Decraene - Kantwerkster

Emiel Decraene - Kantwerkster kopen? Bied vanaf 325!
Emiel Decraene - Kantwerkster kopen? Bied vanaf 325!Emiel Decraene - Kantwerkster kopen? Bied vanaf 325!
  • Emiel Decraene (1908-2000)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Uitstekende staat
Verkregen uit erfenis. Altijd opgehangen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Menen, België

Emiel Decraene (1908-2000)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  SharonD
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (1)
80 cm
100 cm
62 cm
80 cm