Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen - Verkocht

Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!

Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!Emiel Joseph Devos - Prachtig stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 425!
  • Emiel Joseph Devos (1886-1964)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst79 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, volledig schadevrij schilderij van de Belgische meester.
Met o.a. witte rozen,  gesigneerd rechtsonder
Absoluut topstuk
Ook de lijst is schadevrij, op enkele zeer kleine gebruikersspoortjes na.
Foto's zijn wat vaag maar in werkelijkheid een stuk frisser van kleur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elspeet, Nederland
Binnen Nederland € 8,00

Emiel Joseph Devos (1886-1964)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Dejo
Lid sinds 2017
2 verkochte items
69 cm
79 cm
46 cm
56 cm