Emile Durieux - geen titel - Verkocht

Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!

Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Emile Durieux - geen titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Emile Durieux (1871-1933)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1890
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst110 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
hand gesigneerd op paneel
mooi schilderij, afkomstig uit landgoed klein Bentveld te Aerdenhout. Eind jaren 70 door de toenmalige eigenaar aan mijn opa verkocht.
Lijs en schilderij in goede staat, niet beschadigd

Emile Durieux (1871-1933)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Esthersanders
Lid sinds 2020
1 verkochte items
90 cm
110 cm
59 cm
78 cm