Eric Guo - Untouchables 11 - Verkocht

Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!Eric Guo - Untouchables 11 kopen? Bied vanaf 1!
  • Eric Guo (1964)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2018
TechniekC-Print
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Eric Guo (1964 China)
zien we dubbel?
Nee, het kind is 2 keer afgebeeld op deze foto
Een kind naar buiten gericht naar het zonlicht
En het andere kind naar binnen gericht
De Untouchables is een vijfluik serie waarin jonge Aziatische kinderen  worden afgebeeld in en kamer.Ze zijn onbereikbaar voor de buitenwereld.
Fraai ingelijst foto in glanzende finish.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Eric Guo (1964)

Chinees Chinees

Geplaatst door  MennoRitsema
Lid sinds 2019
2 verkochte items
38 cm
28 cm
29.5 cm
20 cm