Eric-Jan Kremer - Amsterdamse grachten

Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!
Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!
  • Eric-Jan Kremer (1963)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2013
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Amsterdamse grachten door Eric Jan Kremer 22 maart 2013
Hoekje canvas zijkant los maar verder intact aan voorkant
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Eric-Jan Kremer (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Elisabeth123
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
80 cm
60 cm