Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst - Verkocht

Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!
Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!Erwin Olaf - Gesigneerde foto, Hotel Winston Salem Room 304 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1600!
  • Erwin Olaf (1959)
TypeFotografie
Jaartal2010
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/15

Indringende chromogenic print (C-Print) van Erwin Olaf, op het passe-partout en verso gesigneerd, genummerd en gedateerd.

In de serie Hotel zien wij enkele modellen die poseren met verschillende reacties op eenzaamheid. Olafs zeer theatrale mise-en-scènes herinneren aan de vroege jaren zestig. De modellen hangen in hotelkamers, staren in de verte en roepen in verwaterde kleuren een ongemakkelijk, onsamenhangend gevoel van mysterie op. Hun filmische karakter weerspiegelt Olafs evolutie als kunstenaar.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Enkele stofjes achter het glas. Bovendien oogt het glas is wat vies. Kleine chip uit de rechterzijde van de lijst.

Erwin Olaf (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
73 cm
53 cm
29.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 1.840,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2022 om 10:33
Eindtijd:08-08-2022 om 22:22
JeroenBerkhout
27 jul. / 21:35
€ 1600