Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Anton Rooskens - Girl with cloth - Gouache 1974
Corneille - Zeefdruk: Image d'un été - 1992
Lucebert - Ingelijste ets: - 1989
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37.5 x 58.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 500 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Kleine kras, zie foto | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.