Eskel A. Wallin - Acryl op board, Zonsondergang - Ingelijst - Verkocht

Eskel A. Wallin - Acryl op board, Zonsondergang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Eskel A. Wallin - Acryl op board, Zonsondergang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Eskel A. Wallin - Acryl op board, Zonsondergang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Eskel A. Wallin - Acryl op board, Zonsondergang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Eskel A. Wallin
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1926
Techniek Acryl
Drager Board
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sfeervol begin 20ste-eeuws schilderij van een zonsondergang bij een een landschap met een sloot, bruggetje en bomen. Het is geschilderd in de voor Eskel Wallin bekende post-impressionistische stijl, dus met een grove toets waardoor de sfeer en het karakter van het schilderij versterkt worden.
Paar kleine krasjes op de laklaag van de lijst. Het paneel sluit niet meer perfect aan in de lijst, wat logisch is gezien het feit dat het werk bijna 100 jaar oud is.
Het schilderij zelf is in zeer goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland

Eskel A. Wallin

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Guid0
Lid sinds 2018
6 verkochte items
53 cm
42 cm
45 cm
34 cm