Eskel A. Wallin - Acryl op paneel, Rivier in bos - Ingelijst - Verkocht

Eskel A. Wallin - Acryl op paneel, Rivier in bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Eskel A. Wallin - Acryl op paneel, Rivier in bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Eskel A. Wallin - Acryl op paneel, Rivier in bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Eskel A. Wallin
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Kleurrijke voorstelling van een riviertje dat door een bos kronkelt van Eskel Wallin. Het werk kan in de eerste helft van de 20ste eeuw worden gedateerd en is geschilderd in een post-impressionistische stijl. Met de vlugge toets en korte strepen waarmee Wallin het heeft geschilderd en de fraaie kleurcombinatie doet dit werk bijna pointillistisch aan.
Paar kleine krasjes op de laklaag van de lijst.Het schilderij zelf is in zeer goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland

Eskel A. Wallin

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Guid0
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (0)
38 cm
46 cm
30 cm
38 cm