Kleurrijke voorstelling van een riviertje dat door een bos kronkelt van Eskel Wallin. Het werk kan in de eerste helft van de 20ste eeuw worden gedateerd en is geschilderd in een post-impressionistische stijl. Met de vlugge toets en korte strepen waarmee Wallin het heeft geschilderd en de fraaie kleurcombinatie doet dit werk bijna pointillistisch aan.
Zeer Goed
Paar kleine krasjes op de laklaag van de lijst.Het schilderij zelf is in zeer goede conditie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland
koeriersdienst