Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 - Verkocht

Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!Espen Hagen - Amsterdam - Origineel - gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2008
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nu tegen een fors verlaagde prijs is i.v.m. ruimtegebrek

Prachtig origineel schilderij van Espen Hagen met de titel "Amsterdam"

Het werk is afkomstig uit onze privécollectie

 De afmeting is 75x150x2 cm.

Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt. Tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. (Zie de daarvoor geldende garantievoorwaarden van kunstveiling.nl)

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
150 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 20:50
Eindtijd:25-12-2020 om 22:14
Wimpie67
25 dec. / 19:02
€ 300