| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 2007 |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 200 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van Espen Greger Hagen (1964 - 2008) Vriend en leerling van Herman Brood waarmee hij samen heeft geëxposeerd.
In uitstekende staat.
Wordt bij verzending zeer zorgvuldig verpakt. Het werk heeft de afmetingen 65 cm hoogte X 210 cm breedte. Opgespannen op een houten spieraam.
Gesigneerd door Espen Greger op de voorzijde.
Verzending mogelijk via Swift Koeriers. Ophalen mag natuurlijk ook in Zwaag/ Hoorn.
Zie mijn overige veilingen voor meer objecten.
| Conditie | |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwaag, Nederland |
| Garantie | |