Espen Hagen - Indian summer

Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!
Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!Espen Hagen - Indian summer kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  mcartstyling

Lid sinds 2017
5 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2007
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het is een mooi schilderij met helderen kleuren
De lijst heeft beschadigingen .

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(39) Geplaatst door  mcartstyling

Lid sinds 2017
5 verkochte items
102 cm
102 cm
90 cm
90 cm

Starttijd:07-01-2021 om 13:30
Eindtijd:14-01-2021 om 21:58
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa