Espen Hagen - Origineel werk op doek - Verkocht

Espen Hagen - Origineel werk op doek kopen? Bied vanaf 1!

  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij van Espen Hagen uit z'n Brood periode. Periode waarin hij veel samenwerkte met Herman Brood

Afmeting 75x115x1 cm. Doek is reeds netjes opgespannen en kan dus zo aan de muur.

Handgesigneerd met zilveren marker

Wegens Opruiming prive collectie nu bieden vanaf €1,-

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 60,00